Hemen Teklif Al!

EV TEMİZLİĞİ


EV TEMİZLİK ŞİRKETİ • EV TEMİZLİĞİ

Antalya Ev Temizliği • Periyodik Ev Temizliği • Ev ve Villa temizliği hakkında bilgi


Antalya Hekimoğlu Temizlik İrtibat:
+90 533 773 81 86

 

EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

Hekimoğlu Temizlik Şirketi olarak Antalya Merkez, Muratpaşa, Kepez, Konyaaltı, Döşemealtı, Aksu, Manavgat, Alanya, Kaş, Kemer, Organize Sanayi Bölgesinde ve Diğer il ve bölgelerde hizmet vermekteyiz. Antalya ev temizliği kapsamında müşterilerimizin ev, daire temizliği taleplerinde en iyi hizmeti verebilmek için temizlik programları uygulamaktayız. Evin net alanı, evde varsa eşyaların yoğunlu veya eşyasız ev ise evin son halini telefon ile öğrendikten sonra personelimizi bilgilendiriyoruz.

Eşyalı ev temizliğinde öncelikle personelimiz evin tamamını elektrikli süpürge ile temizlemektedir. Yerde bulunan tozlar süpürüldükten sonra ilk olarak cam temizliği başlar. Evin tüm camlarını bir personelimiz gerekli ekipmanlarla en temiz şekilde temizler.

Uygulama sırasında özel fiber cam temizlik bezleri kullanılır. Bu bezler ile camda bulunan kirler yok edilir. Ayrıca cam sil kullanılarak camda kalıcı bir temizlik ve parlaklık bırakılır. Daha sonra evde bulunan eşyaların temizliğine başlanır.  Personelimiz evin durumuna göre planlama yapabilir. Eşyaların temizliği için ayrı ayrı temizlik malzemeleri kullanabilir. Örneğin mobilyaların silimi için ahşap temizleyici veya elektronik eşyaların için genel temizleyiciler kullanabilir. Eşyaların yoğunluğuna göre işin bitiminde banyo, wc ve mutfak temizliği için temizlik malzemeleri hazırlanır. Yemek molasından sonra banyo ve wc önce çamaşır suyu ve cif ile ön müdahale yapılır. Kısa bir süre sonra fayanslar tavanlara kadar ıslak bez ile silinir.  Zemin ise temizlik moblarıyla tekrar ovularak son temizliği gerçekleşir. Banyo ve wc temizliğinden sonra mutfak temizliği için özel temizlik ekipmanları hazırlanır ve mutfak dolaplarının temizliğine başlanır.

Antalya Hekimoğlu Temizlik olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz evin en temiz olması gereken alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgahı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır.  Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır, personelimiz müşterimize memnuniyetle ilgili görüşür ve beğenilmeyen temizlik alanları var ise personelimiz o bölgeleri tekrar temizler.

Antalya Hekimoğlu Temizlik Firması olarak; Başta Antalta Merkez olmak üzere Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Döşemealtı, Alanya, Manavgat, Kemer, Kaş, Organize Sanayi Bölgesinde ve Diğer bölge ve İllerde de Ev Temizliği işinde hizmet vermektedir. Siz değerli eÜşterilerimize Antalya Hekimoğlu Temizlik Şirketi bir telefon kadar yakındır. Müşterilerimizin istek ve talepleri bizim için çok değerlerlidir. Biz işimizi çok ama çok seviyoruz.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans