Hemen Teklif Al!

FABRİKA • ÜRETİM TESİS TEMİZLİĞİ

Antalya fabrika • üretim tesis temizliği hakkında bilgi

 

FABRİKA • ÜRETİM TESİSLERİNİN TEMİZLİĞİ

Antalya fabrika İmalathane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenip çalışma ortamına hazırlanır. Çalışma ortamlının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olartak kanıtlanmıştır. Hekimoğlu Temizlik olarak sizlere bu hizmeti sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

Antalya endüstriyel temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara haiz olup endüstriyel temizlikte başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz Antalya endüstriyel temizlik için gereken kaliteli malzemeler ve bu malzemeleri doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız. Uzun zamandır sadece endüstriyel temizlik ile ilgilene ve bu konuda en iyi sonuçları alan ekiplerimiz yaptıkları çalışmalarıyla tercih ediliyor .

Öncelikle zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun alınması, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile koridor, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilen hekimoğlu emizlik, hizmetlerini sizin istediğiniz periyotlara göre sunmaktadır. Bu açıdan ister günlük, haftalık veya aylık periyotlarda, ister tek defaya mahsus olmak üzere hekimoğlu temizliğin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca bir fabrikanın sık ihtiyaç duyacağı inşaat ve tadilat sonrası temizlik ve dezenfeksiyonu istekleriniz doğrultusunda yerine getiren Hekimoğlu Temizlik, bordrolama hizmeti de sağlamaktadır.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans