Hemen Teklif Al!

koltuk • oturma grubu TEMİZLİĞİ

Antalya koltuk • oturma grubu temizliği hakkında bilgi

 

KOLTUK • OTURMA GRUBU TEMİZLİĞİ

Antalya koltuk temizliği, Antalya oturma grubu temizliği yapan hekimoğlu temizlik hijyen sağlayan temizlikler ile hizmetinizdedir. hiç şüphe yok ki koltuklarımız ev ve iş yerlerinde en çok kullanıma maruz kalan eşyaların başında gelmektedir. Üzerinde uzun zaman geçirilen koltukların kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve lekelenme olasılığı oldukça yüksektir.

Kirlenmiş koltuklarınız bünyesinde gözle görünmeyen bakteriler barındırır. Sizin ve sevdiklerinizin yaşamını ve sağlığını tehdit eden eşyalar haline dönüşür. Bu durum özellikle alerjisi ve solunum yollarında sıkıntısı olan kişilerin sağlığını tehdit eder.Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak aslında çok basit.

Ne yazık ki günümüz Türkiyesin de fazla yaygın olmayan yerinde koltuk yıkama, yatak yıkama işlemlerini yapan bu işte önemli bilgi, donanım ve personele sahip olan firmalardan haberdar olanların sayısı oldukça azdır. Çoğu ev hanımı bilerek yada bilmeden koltuk yıkama ve koltuk temizleme işlemlerini yapmaktadır. Bu işlemler ne yazık ki hem koltuğun var olan ömrünü kısalttığı gibi hemde bakterilere yaşama ve barınma olanağı sağlamaktadır.

Biz HekimoğluTemizlik firması olarak bütün bu işlemleri bir telefon ile evinize gelerek yapmaktayız. Koltuk Yıkama işlemi sırasında kullanılan şampuan ve leke gidericiler insan sağlığını etkilemeyen kalitesi kanıtlanmış ürünlerdir. Her koltuğun kendine has kumaşı bulunmaktadır. Konusunda uzman personelimiz yıkanacak koltuklarda kullanılacak ilaçları belirleyerek koltuk yıkama işlemini tamamlamaktadır. Temizlenen koltuklarınız yaklaşık 4-5 saat içinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Koltuk ve oturma grubu temizlikleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans