Hemen Teklif Al!

ZEMİN BAKIM • MERMER CİLASI

Antalya zemin bakım • mermer cilası hakkında bilgi

 

ZEMİN BAKIM • MERMER CİLASI

Antalya Zemin Yıkama
Zemin yıkama hizmetleri alanında Hekimoğlu Temizlik olarak sizlere ekonomik ve etkili çözümler sunuyoruz. Zeminin türüne göre ve mekanın büyüklüğüne göre tespit edeceğimiz makina parkuruyla hizmet vermekteyiz. Zemin Yıkaması yapılacak alanların önce kaba pislikleri alındıktan sonra yıkama işlemine geçilir. Bunun için önce mekanda bulunan kaba pislikler alındıktan sonra tek diskli yıkama makinası, çift-diskli yıkama makinası, oturaklı yıkama makinalarıyla mermer başta olmak üzere her türlü sert zemin etkili bir şekilde temizlenmektedir. Özellikle hastane, okul, fabrika, otel, AVM gibi insan sirkülasyonunun çok fazla olduğu mekanların zemin yıkama işlemleri periyodik olarak yapılmalıdır. Bunun için firmamızla irtibata geçerek sizlere özel paket program hazırlamasını talep edebilirsiniz.

Antalya Zemin Cilalama
Zemin Cilalama hizmetleri arasında kristalize cilalama ve parke cilalama işlemleri yer almaktadır. Yapılacak olan yerin m2 ve zemin türünü firmamıza bildirdiğiniz takdirde etkili cila malzemeleriyle beraber dilediğiniz zaman aralıkları içerisinde sizlere hizmet veriyor olacağız. Cila uygulama şekli cila yapılacak zemin türüne göre değişmektedir.
Cila türü bir kaç çeşit olduğu gibi en sık kullanılan cila uygulama şekli makine ile yapılan krıstalize cila ve mop ile sürülen polimer bazlı sürme ciladır. Antalya genelinde zemin cilalama hizmetleri için keşif yaparken ekstra bir ücret talep etmemekteyiz.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans