Hemen Teklif Al!

BUHAR MAKİNESİ GENEL TEMİZLİK

Antalya buhar makinesi genel temizlik hakkında bilgi

 

BUHAR MAKİNESİ GENEL TEMİZLİK

Antalya Buharlı Temizlik;
Temizlik sistemlerinin en etkilisi ve hepsinden daha hijyenik temizlik sağlayan temizlik yoludur.
En önemli avantajı deterjan ve diğer temizlik ürünlerine gereksinim duymadan suyun 160-180 derece kuru buhara dönüşmesiyle ofisinizi, fabrikanızı, sanayi mutfaklarını ve tüm eşyalarınızı hızlı aynı zamanda pratik bir şekilde hijyen sağlayarak temizlenir. Hem kimyasal deterjanlardan hem de fazla harcama yapmaktan kurtulursunuz. Bu sistem sayesinde suyun yüksek ısıdaki kuru buharı alerjenleri yok etmede bilinen tüm yöntemler arasında en başarılı ve en ekonomik olanıdır.

Buharlı temizlik makinesini; halı, parke, duvar, fayans, cam, derz araları, koltuklar, kalorifer petekleri, yastıklar, yataklar, elinizle ulaşamadığınız yerler ve tüm mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak zeminlerde zengin aksesuarı sayesinde kolaylıkla hijyen sağlayarak temizliyoruz.

Mite adı da verilen akarlar gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen küçük canlılardır. Yaşamaları için ideal koşullar 20-30°C sıcaklık, %60-70 arası nemdir. İnsanların dökülen deri hücreleri, saç, kıl, kepekten ve diğer organik maddelerden beslenirler. Ne kadar temiz olursa olsun her evde bulunan ev tozu akarlarının en yoğun olarak üredikleri yerler insanların yatakları (ideal nem, sıcaklık ve besin nedeniyle), yastık, yorgan, halı dipleri ve kumaş kaplı mobilyalardır. Akarların en önemli alerjen kaynağı dışkılarıdır. evinizde akar alerjeni bulunması allerji gelişimi için risk faktörü ve astım atağı, üst solunum yolları rahtsızlıkları için risk faktörü olarak kabul edilmektedir. Akarlar deriden dökülen ölü hücrelerle beslenirler. Akarların buralara bıraktıkları dışkıları zamanla kuruyarak ince toz haline geçer ve bu ince toz solunum yoluyla alınınca allerjik bünyeli kişilerde şikayetlere neden olur.

Buhar Makinası İle temizlik Faydaları
1- İnşaat veya tadilat sonrası temizliklerde çıkmayan boya ve kireç artıklarının temizlenmesinde,
2- Endüstriyel makine temizliğinde,
3- WC banyo, mutfak gibi alanlarda buharlı dezenfekte işlemi uygulamalarında güvenle kullanılmaktadır.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans