Hemen Teklif Al!

VİLLA TEMİZLİĞİ

Antalya villa temizliği hakkında bilgi, Villa Temizlik Hizmeti

 

VİLLA TEMİZLİĞİ

Antalya villa temizliği konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Hekimoğlu Temizlik bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece villa temizliği hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir.
Antalya temizlik firması villa ve yazlık temizlik firması olarak Antalya da ve tüm akdeniz bölgesinde profesyonelce villa,ve yazlık temizleme hizmetleri vermektedir. villa temizliğinde en ince detaylara kadar, büyük bir titizlikle çalışan villa temizlik personelimiz grup olarak çalışmaktadır. Villanız yazlığınız Antalya’nın neresinde olursa olsun hiç fark etmez.
Antalya inşaat sonrası villa temizliği; hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır.bütün mekanların aynı olmadığı gerçeği ve her müşterinin isteklerine cevap verebilmek, tüm araç ve gereçleri temin etmekle olur. İnşaat sonrası villa temizlik hizmeti için antalya villa temizlik firmamızı arayabilirsiniz, fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Antalya tadilat sonu villa temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat temizlikleri gibi hemen hemen tüm alanları kapsamaktadır. Tüm hizmet türlerinde sizin herhangi bir malzeme, makine, kimyasal almanıza gerek yoktur, villanın durumuna göre tümünü firmamız göndermektedir.
Antalya villa temizliklerinde dolu-eşyalı villa temizlikleri, boş villaların temizlikleri, boş yeni villaların temizlikleri, duvarlar, camlar, zeminler, mutfak, banyo, lavabo vb. tüm bölümler temizlenmektedir. Tüm temizlik şirketleri gibi firmamızda tek bayan gönderilmemektedir. Genellikle ekip gönderilir ve bir gün içinde hizmetin tamamlanması sağlanır.
Villa camlarının silimi, cam temizlik işlemi aksi belirtilmedikçe içli-dışlı yapılır, pencerelerin doğramaları silinir. Camlarda olabilecek bant, etiket, harç, boya veya inşaat sonrası atıklardan arındırılır. Çok katlı plaza tarzı binaların giydirme cephe temizliği, pak siding yıkama gibi hizmetler yerine getirilir. Dış cephe temizliği için gerekli olabilecek vinç, merdiven, teleskopik uzatma, iskele, asma sepet gibi tüm araç ve gereçler tarafımızca tedarik edilir.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans