Hemen Teklif Al!

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Antalya yangın sonrası temizlik hakkında bilgi

 

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Yangın sonrası konusunda ilk durumda olmasa bile (itfaiye ve adli makamlar haricinde) ikinci yardımcınız temizlik şirketleri olacaktır. Firmamız yangın geçirmiş ev, işyeri, fabrika, dükkân vb. tüm meskenler için devreye girer, meskene uygun çözüm konusunda size yardımcı olur ve sizi ürkütücü görüntüden kurtarır.

Yangın sonrası temizlikler diğer temizlik hizmetleriyle kıyaslandığında ücreti fahiş gelecektir. Zira; çok emek harcanarak temizlik işlemi devam etmesi ve fazla kimyasal ve malzeme harcandığı için biraz daha pahalıdır. Antalya yangın sonrası temizlikleri her durumda meskene özel ve benzersiz yaklaşım gerektirir. Profesyonel temizlik şirketlerinin yangın sonrası temizlik uygulamalarında, taktik belirleme kriterlerinin başında genellikle, hizmet sürecinin mümkün olduğunca kısa tutularak felaketten dolayı zaten mağdur olan mesken sahibini hiçbir şey olmamış gibi yerine yerleştirmektir.

Mesken sahibinin uygun temizlik firması arayışı sırasında düştüğü hatalardan bazıları şunlar olabiliyor;
a-Yangın sonrası temizliğinin zor ve profesyonel çalışma gerektiren bir iş olduğunu bilmeyen amatör kişilere ev (daire), mesken veya işyerinin teslim edilmesi,
b-Hesaplı diye bulunan kişilerin işin sonunda mesken sahibini hayal kırıklığına uğratması,
c-Amatörce yapılan iş sonucunda iş sürecinin uzaması,
d-Tüketilen zaman haricinde, ortaya çıkan sonuçta sağlıkla ilgili hususlara dikkat edilmemesi vb. durumlar sayılabilir.

Firmamız yangın sonrası temizliklerde boya badana işleri, tadilat ve onarım işlemleri, yenileme uygulamaları olmak üzere meskenin eski haline gelmesi için titizlikle hizmet vermektedir.

YANGIN SONU TEMİZLİK İŞLEM BASAMAKLARI

a-Mevcut ise enkaz ve kalıntıların uzaklaştırılması
b-Yüzeylerin is ve kurumdan arındırılması,
c-Tüm mobilyaların temizlenmesi ve is kokusundan arındırmak için dezenfekte edilmesi,
d-Ofis veya ev aletlerinin silinerek (mümkünse) yıkanarak is ve kurumdan kurtarılması,
e-Tüm yüzeylerin yanık kokusunu minimuma indirgemek için kompresör kullanılması,

DETERJANLAR ve EKİPMANLAR;
Dezenfektanlar: Çevre dostu reaktifler (doğada 100% çözülebilen) yanık, is ve ağır kokunun ortadan kaldırılması için özellikle üretilmiş ürünler Kullanılan tüm deterjan ve kimyasallar.

Ekipmanlar: Islak-kuru vakum ve aparatları, elektrik süpürgeleri, basınçlı yıkama, tek disk endüstriyel tip zemin yıkama makinesi, yıkama makineleri, temiz bezler ve moplar, latex eldivenler ve diğer genel temizlik takımları.

ORGANİZASYON ÇALIŞMA;
Her şeyden önce, yangın sonu temizlik için, 10 yıldır bu alanda deneyimli bir uzman ekip haline gelmiş olan firmamız yangın sonu temizlik hizmeti verirken işin türü ve zamanına bağlı olarak maliyet analizi yapmak durumundadır. Hizmet alımı için Antaly'nın neresinde olursanız olun bize ulaşarak ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunmanız yeterlidir. Experlerimizin oluşturacağı rapora endeksli detay içeren teklif mektubu tarafınıza sunulur. Onaylamanız durumunda en kısa sürede işe başlanarak anahtar teslim hizmet verilir. Size o kötü anları unutturmak görevlerimiz arasındadır. Bilgi için hemen şimdi arayabilirsiniz.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans