Hemen Teklif Al!

FUAR ALANI • FUAR STAND TEMİZLİĞİ

Antalya fuar alanı • fuar stand temizliği hakkında bilgi

 

FUAR ALANI • FUAR STAND TEMİZLİĞİ

Antalya Expo Center fuar alanı temizliği ve Antalya Expo Center fuar stand temizliği konusunda alt tedarikçi olarak kurumsal hizmetler sunarız. Yapacağımız ön görüşmeler neticesinde fuar temizliği oluşturulacak program ve iş takvimi ile fuar temizlik hizmetleri eksiksiz ve zamanında hizmete hazır hale getirilir.

Fuar temizliği; Operasyon birimimiz ve sizlerin ön görüleriyle makine parkuru,ekipman,malzeme ve iş gücü planlaması yapılır. Oluşturulan planlama konusunda tecrübeli ekiplerimizle harfiyen uygulamaya geçirilir ve raporlama yapılarak tarafınıza bilgi aktarımı sağlanır.

Hekimoğlu Temizlik olarak, firmanızın stant montajı ve hazırlık süresinde, temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Fuar stantlarının kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri,koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz.

Süpürme işleminden sonra su haznesine su ve hoş koku veren ürünler ile kirli havayı yok etmeyi sağlanmaktadır. Hollerde olan duvardan duvara halılar ise endüstriyel makinelerimiz ile yıkanıp, endüstriyel ıslak çeker vakum ile kirli suyun tahliyesi yapılmaktadır. Sergilenmekte olan tüm ürünlerin temizlenip tozunun alınması ziyaret başlamadan, ticari görüşme yapılacak masaların temizliği ziyaret saati başlamadan ikram sırasında masaların temizliği yerlerin temizliği tüm çöplerin boşaltılması ve aynı şekilde fuar sonrası temizlik ile hizmetlerimiz devam etmektedir.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans