Hemen Teklif Al!

HASTANE TEMİZLİĞİ

Antalya hastane temizliği hakkında bilgi

 

HASTANE TEMİZLİĞİ

Antalya hastanelerin temizliği tam anlamıyla hissetme gereksinimi duyduğumuz yerlerdir. “Hijyen”, “Dezenfeksiyon”, “Sterilizasyon” gibi sıkça duyduğumuz kelimeler en gerçek anlamlarını hastanelerde kazanırlar.

Bu terimler Hekimoğlu Temizlik personelleri için çok anlam ifade eder ve eksiksiz uygulanması için yoğun eğitimden geçerler. Bizler en ufak hatanın inanılmaz sonuçlar doğuracağını çok iyi bilir, insan sağlığını ciddi anlamda etkileyen bu kavramların önemini önce kendi personelimiz ve ekipmanlarımızdan başlatırız. Bazen çok temiz olarak gördüğümüz alanlar bakteri ve virüs bakımından zengin alanlar olabilir ya da hoş bir koku bırakan temizlik kimyasalları bizlere temizlenmiş izlenimi verebilir fakat, bizim için amaç; hem temiz, hem hoş kokulu hem de herşeyiyle gerçekten hijyenik olmasıdır. Bu anlayış bizim “olmazsa olmaz” temizlik anlayışımızdır.

Temizlik ve dezenfekte edebilen özel ve hastane sartlarina uygun kimyasal temizleyiciler kullanilmaktadir.
Ekipmanlar Sisteme ve hastane kosullarina uygun ekipmanlar temin edilerek yapilir, kontrol sistemleri; sisteme dezenfekte edilen yerlerin kontrolü de dahil edilmektedir.
Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarinin bulunmasi gereken yerlerde temizligi sirketimiz Hekimoğlu Temizlik hastanelerde, saglik kurumlarinda özenle ve profosyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapilmaktadir.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans