Hemen Teklif Al!

BAR • RESTAURANT • YEMEKHANE TEMİZLİĞİ

Antalya bar • restaurant • yemekhane temizliği hakkında bilgi

 

BAR • RESTAURANT • YEMEKHANE TEMİZLİĞİ

Antalya bar temizliği, Antalya restaurant temizliği, Antalya yemekhane temizliği konusunda deneyimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kullanılan malzemelerin yüzey özellikleri, kalitesi, mutfağın yerleşme planı kuralların uygulanmasını kolaylaştırır şekilde olmalıdır. Yabancı parçalar, cam kırıkları, kırık araç gereç, tezgahlardaki çentik ve bütünlüğünü bozan her tür zedelenme ve kırılma temizlik açısından risk oluşturur. Yerlere dökülen yiyecek maddeleri hemen kaldırılır ve zemin temizlenir.

Antalya restaurant genel temizliği en az yılda 4 defa temizlenmesi gereken yerlerdir. Çünkü insanların sağlıyla ilgilidir. Gıdayla ilgili olan yerlerin temiz ve hijyenik olması insan sağlığı için önemli faktörlerdendir.
Sağlık deyince temizlik akla gelir,böyle durumlarda temizlik hizmeti ihtiyacı duyulur temizlik hizmetinde sınır tanımayan pırlantalar temizlik hizmetleri profesyonel ve işinin uzmanı personelle ve en geniş kapsamlı ekipmanlarıyla gelerek restaurant ve mutfak temizliklerinde de profesyonelce işini bilinçli bir şekilde yaparak bulunduğunuz ortamı temiz ve hijyenik bir duruma getirerek istediğiniz bir şekle getirir. Bir işyerinin sağlıksız olması iş randımanında da sağlıksız bir şekilde çalışması demektir.
Hekimoğlu Temizlik hizmetleri sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyar çünkü yapmış olduğumuz temizlik hizmetlerinden şimdiye kadar hiçbir zaman taviz vermedik.

Antalya bar ve restaurant temizlik hizmetlerimiz Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da yapilmaktadır. Hekimoğlu Temizlik şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır.

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans