Hemen Teklif Al!

HAKKIMIZDA

 

About Us

 

NEDEN HEKİMOĞLU TEMİZLİK?

Takım çalışması ruhunu benimsemiş , her biri alanında deneyimli , malzeme ve ekipman kullanımında yetkin , güler yüzlü ve güvenilir ekiplerimiz , kendi yetenek , bilgi sınırlarının farkında olarak sizlere en iyi hizmeti verir.

Antalya Temizlik Şirketleri arasında bulunan HEKİMOĞLU TEMİZLİK Hizmetleri 7/24 ve 365 gün evinizin iş yerlerinizin ve kurumlarınızın tüm temizlik ihtiyaçlarını her yönden eksiksiz ve mükemmel bir şekilde karşılayabileceğiniz tek kaynaktır...

TEMİZLİK EKİPMANLARIMIZ

+VAKUM MAKİNASI
İki veya üç motorlu olanları farklı işlerde kullanmak için değişik marka ve modelleri olabilmektedir. Genellikle inşaat sonrası temizliklerde veya tadilat görmüş mekanların temizliklerinde kullanılır ıslak kuru çekim yapabildiği için zemin temizliklerinde yerdeki suyu vakumlamak için tercih edilir. Yangın sonrası temizliklerde kurumları vakumlamak içinde kullanılır
+ELEKTRIK SÜPÜRGESİ
Değişik marka ve modellerde torba filitreli veya su filitreli olarak ev temizliklerinde tercih edilir. küçük çaplı ofis temizlikleri veya işyerleri temizliklerinde de kullanılır. Su filitreli olanlar toz çıkartmaması nedeniyle daha etkindir.
+ZEMİN TEMİZLEME

Zemin temizlikleri cila yapma ve cila çıkarma işleri halı yıkama işlerinde kullanılır. Tırtırlı zemin işlemelerinde temizliği etkilidir. Parke laminat lamine gibi ahşap temizliklerinde kullanılmaz. Genellikle geniş alanlarda etkin bir kullanımı vardır evlerde tercih edilmez. Değişik aparatlar yardımı ile bahsedilen işlemler yapılır.

+BUHAR MAKİNASI

Geniş bir kullanım alanı vardır.etkili olduğu yerler banyo tuvalet temizliklerinde sıcak buhar hijyen sağlar. Derz arası temizliklerde, kalorifer peteklerinin temizliklerinde el ile ulaşılamayan dar alan temizliklerinde etkilidir. Genellikle kullanılır vaziyetteki ev temizliklerinde tercih edilir

+KOLTUK - HALI YIKAMA MAKİNASI

Koltuk yıkamalarda ve su baskınlarında halı ve zemin üzerindeki suyu çekmek için kullanılır halı yıkamalarında vakum olarak da kullanılabilir pis ve temiz su tankları mevcut olup taziykli su verebilir.

+SU JETİ (Tazyikli Su Püskürtme)

Genellikle yangın sonrası temizliklerde eğer zemin ahşap değilse kullanılır . Tavan temizliği atıl yerlerin temizliği, fabrika temizlikleri, endüstriyel temizliklerde kullanılır. Plastik doğramalı iş yeri duvar temizliklerinde de kullanılabilir.

+CAM ÇEK-ÇEK (CAM SİLECEĞİ)

Cam temizliğinde peluş ile ovulan camı temizlemek için kullanılır ayrıca düz duvar silimlerinde de kullanılmaktadır.

+TELESKOPİK UZATMA

Cam temizliğinde yüksek alanların temizliği için deterjanlı suyu cama sürmek veya cam temizliği için gerekli işlemi yapmak için kullanılan bir aparattır. Duvar silimlerinde de aynı amaç ile kullanılır.

+KAZIMA ALETLERİ

Yer kazıma ve cam kazıma olarak iki farklı türü vardır. Cam kazıma aparatı cam üzerindeki boya, harç ve silikon kalıntılarını cama zarar vermeden çizmeden temizler. Yer kazıma aparatı ise zeminlerdeki inşaat artıklarını zemine zarar vermeden kazımaya yarar. Ahşap zeminlerde kullanılmaz.

+PET TUTUCU VE PET (Zemin temizlik)

Zemin temizleme makinasının aparatlarıdır. Pet tutucu cila petini veya cila telini kullanmak için aracı bir alettir. Cila petleri; cila yapmak yapılan cilayı parlatmak veya zemindeki cilayı sökmek için kullanılan parçalardır. Bazı pet ler zemini temizlemek için de kullanılır.

+MİKRO FİBER BEZLER

Genellikle toz almak için kullanılır. İnşaat sonrası temizliklerde veya tadilattan çıkmış seramik fayans temizliklerinde inşaat artıkları alçı tozlarının kusmaması için kullanılır.

+PAMUKLU BEZLER

Suyu emmesi özelliği ile genellikle cam temizlikleri ve dolap içi temizliklerinde kullanılır. Top kumaş olarak alınır kullanılacak büyüklükte kesilir o haliyle bir kere yıkanır katlanır ve kullanıma hazır hale gelir. Yıkanmasının sebebi bez ilk haliyle tam olarak özelliğini yansıtamaz.

 

Copyright © HEKİMOĞLU TEMİZLİK Tüm hakkı saklıdır.| Site Haritası Tasarım : Nareks Ajans